Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

V Maloměřicích vyroste sportovní hala

Po 29.09.2014 14:14

Brno - Maloměřice, 29. září 2014 – Investiční akce za 33 milionů Kč startuje v těchto dnech v Maloměřicích. Víceúčelová sportovní hala vyroste na místě nevyhovujícího házenkářského hřiště na Hamrech. Stavba potrvá rok. Na tiskové konferenci ČSSD to oznámil Ing. Stanislav Dvořák, místostarosta MČ Brno – Maloměřice a Obřany.

"Výběrové řízení na dodavatele stavby právě končí a v tomto týdnu komise vybere dodavatele,“ ozřejmil místostarosta městské části Ing. Stanislav Dvořák (ČSSD). Po podpisu smlouvy bude zahájena demolice dosloužilých budov a základy nové haly by se mohly hloubit již koncem října.

Dobu výstavby plánujeme tak, aby naší městské části mohla sloužit již následující zimu,“ zdůrazňuje místostarosta Ing. Stanislav Dvořák.

Výstavba nové sportovní haly se v Maloměřicích připravuje již několik let. Přípravy pokročily poté, co se vedení radnice ve spolupráci s vedením brněnského magistrátu podařilo získat 28 milionovou dotaci z Regionálního operačního programu Jihovýchod.

Cena za multifunkční sportovní halu by neměla překročit částku 33 mil. Kč. Z toho 85% tvoří dotace z operačního programu, Česká obec sokolská do projektu dává 2,5mil. Kč, částku 500 000 Kč mezi sebou vybrali členové Sokola. Zbývajícími dvěma miliony přispěje městská část.