Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

Petr Vorel sedmdesátníkem!

Pá 13.03.2015 11:45

Petr Vorel sedmdesátníkem!

Klikněte pro zvětšení obrázku.

V závěru minulého roku oslavil významné životní jubileum náš dlouholetý zastupitel a radní za sociální demokracii Mgr. Petr Vorel.

Narodil se a celý život prožil v naší městské části. Studia dokončil na Masarykově univerzitě v Brně. Pracoval ve školství a věnoval se výchově mládeže. Po ukončení produktivního věku, věren své pověsti úspěšného pedagoga a dlouholetého sportovce, místo aby si užíval zasloužený odpočinek, nasměroval svůj zájem k práci pro naši městskou část. Stal se nejen zastupitelem, ale v posledních dvou volebních obdobích na pozici radního též členem vedení naší městské části. Postupně pracoval ve všech komisích městské části – tak, jak to doba vyžadovala a přinesla.  Nejraději však ve  školské a sportovní.

Petr je ženatý, otcem dvou synů. Vždy rád sportoval a v tomto duchu vychovával i své syny. Starší syn Tomáš byl jedním ze zakladatelů florbalu v Brně, v tomto sportovním odvětví reprezentoval i ČR. Mladší syn Marek byl úspěšným hokejistou, prošel všemi mládežnickými i seniorskými výběry reprezentace, hrál českou extraligu, působil i v zahraničí (KHL, na Slovensku, ve Finsku a v Německu). 

 Stejně poctivou péči, kterou věnuje práci pro naši městskou část, dává též svým vnoučatům. Doufejme, že i oni budou jednou ve sportu, či v jiných oblastech šířit slávu Maloměřic a Obřan, stejně jako Petr, Tomáš a Marek Vorlovi.