Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

Opravy komunikací v MČ Brno Maloměřice a Obřany

Út 31.05.2016 22:29

Opravy komunikací v MČ Brno Maloměřice a Obřany

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Ačkoliv je rozpočet naší městské části velmi omezený, usilujeme každý rok z ušetřených peněz věnovat část prostředků na opravy místních komunikací. Pro letošní rok se nám podařilo vyčlenit tři čtvrtě milionu korun.

Do dnešního dne jsme již provedli opravy na ulici Břehová, Markéty Kuncové a bývalého železničního valu – část ulice Vrbí od Karlovy po Slaměníkovu. Nyní připravujeme opravu cesty za ulicí Mlýnské nábřeží v okolí restaurace Farma. Dále cesta směrem k lávkám již pokračuje na pozemcích, které nejsou ve vlastnictví města, proto jsme požádali vlastníky této cesty, aby se k nám připojili a i oni opravili svůj úsek této stále více používané cesty.

Na více oprav nám již v letošním roce peněz nezbývá. Rádi bychom i po takto malých úsecích postupovali i v příštích letech a postupně dávali do pořádku i tyto cesty. Opravdu veliká investice nás bude čekat zhruba za dva roky, kdy postupně opravíme a zrevitalizujeme Fryčajovu ulici, po celé její délce.

Ing. Stanislav Dvořák, místostarosta