Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

Kanalizace v Olší? Už za rok!

St 08.10.2014 13:48

Vzhledem k tomu, že se městu podařilo realizovat retenční nádrže na ulici Hamry za 60mil. Kč a tímto krokem odlehčit přetíženou kanalizační stoku E, je možné v Maloměřicích zahájit další výstavbu.

Iniciativy se ujala společnost Stavos, která v lokalitě přiléhající k ulici Olší plánuje výstavbu 23rodinných domků. Součástí této výstavby je vybudování dešťové a splaškové kanalizace podél stávající ulice Olší.

 To byla příležitost pro naši radnici. Ve spolupráci s vedením firmy jsme naplánovali kanalizační řad tak, aby bylo možné napojit se všemi stávajícími domky na tuto kanalizaci.

Výše uvedená dohoda po podpisu primátora nabude platnosti a nejpozději během listopadu bude vydáno územní rozhodnutí. Stavební povolení by firma měla získat na jaře 2015. Nejpozději do příštího podzimu budou kanalizační řady zbudovány a někdy v budoucnu se budou moci připojit i rodinné domky.

Ing. Stanislav Dvořák, místostarosta MČ Brno Maloměřice a Obřany