Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

Jak se dozvědět, že Vám vypnou proud?

Po 25.04.2016 07:37

V poslední době v naší městské části proběhlo několik plánovaných oprav rozvodu elektrických rozvodů a trafostanic. Pro dotčené domácnosti oprava vždy bohužel současně znamená nepříjemnost v podobě odstávky od proudu, a to zejména pro ty domácnosti, které o plánované odstávce nevěděly, či se ji dozvěděly pozdě.

Snad i proto jsme v minulém měsíci na radnici zaznamenali zvýšený počet dotazů, zda je možné o těchto opravách s dostatečným předstihem informovat.

Musím bohužel tazatele částečně zklamat. Tyto informace od poskytovatele elektrické energie nám chodí vždy jen pár dní předem, takže není – až na výjimky možné -  zveřejňovat informace o opravách ve Zpravodaji, který je měsíčníkem.

Přesto nám poskytovatel nabídl určitou alternativu, jak se tyto informace dozvědět a nezůstat neplánovaně bez elektrického proudu.

EON má totiž pro své zákazníky zřízenou bezplatnou službu, která informuje s dostatečným předstihem o výpadcích energie a to buďto formou e-mailu nebo SMS. Má to ovšem drobný háček. Služba je bezplatná pouze pro klienty EON, pro ostatní uživatele je zpoplatněna. Tuto službu lze objednat na telefonním čísle 800 225 577.

Ing. Stanislav Dvořák, místostarosta MČ Maloměřice a Obřany