Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

Jak dál se zdravotnictvím v Brně?

Út 23.09.2014 23:19

Pro ČSSD a primátora Romana Onderku je prioritou zachovat Brňanům zdravotnickou péči dostupnou, levnou a kvalitní!

Víte, že Brno je jedno z mála měst v republice, které je svým obyvatelům schopno garantovat zdravotní péči ve VLASTNÍCH zdravotnických zařízeních?

Městská Nemocnice Milosrdných bratří, jakož i Úrazová nemocnice a poliklinika Zahradníkova zajišťují ambulantní i specializovanou úroveň péče.

V posledních letech město investovalo nemalé finanční částky do vybavení městských nemocnic moderní přístrojovou technikou. V těchto investicích musíme pokračovat!

V Úrazové nemocnici chceme zbudovat urgentní pracoviště stálé chirurgické a úrazové péče. Městskou polikliniku Zahradníkova opravíme tak, aby splňovala veškeré nároky na moderní kvalitní péči a poskytovala komfort pro pacienty.
Obnovou a odstraněním bariérových prvků prošly též domy pro seniory. Město zřídilo službu tísňové péče pro starší spoluobčany a v rámci dotačních programů významně financujeme řadu neziskových organizací, pomáhajících v oblasti péče o seniory a v sociálních projektech.

Moderní město zkrátka musí respektovat a vnímat potřeby svých občanů. Snažíme se o to, aby naše Brno bylo právě tak dobrým místem pro život nás všech.

 

Přílohy / dokumenty:

ico-jpg zdravotnictví kvalitní.jpg [JPG, 38 kB]