Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

Druhý ročník rozsvěcování vánočního stromu

Po 15.12.2014 12:51

Druhý ročník rozsvěcování vánočního stromu

Klikněte pro zvětšení obrázku.

V pondělí 8. 12. 2014 se nám již druhým rokem za pomoci dětí i dospělých podařilo slavnostně rozsvítit Vánoční strom na Proškově námětí.

Všechny přítomné potěšila příjemná uvítací slova první náměstkyně primátora a naši bývalé starostky paní Ing. Kláry Liptákové a také stávajícího starosty pana Vlastimila Břicháčka. Vánoční atmosféru navodily děti z mateřských školek Cihelní a Proškova náměstí, které si pod vedením paní učitelek připravily tematické verše i písně. Pěveckého vystoupení se poté ujal Slovácký soubor Šafrán, stejně jako tomu bylo v loňském roce. Všechny děti potěšila přítomnost Mikuláše, anděla i čerta přímo z pekla, kteří dětem přinesli čokoládové laskominy.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se na této adventní akci účastnili.

Dovolte mi, abych Vám popřála mnoho vydařených dnů 2015 ve Vaši práci i v osobním životě, zdraví, štěstí a častá setkání s Vašimi milými blízkými i lidmi, které máte rádi a jenž obohacují život pohodou.

S úctou Mgr. Barbora Duchanová