Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

ČSSD zorganizovala již třetí ročník charitativní akce "Dětský den - Těšíme se na prázdniny"

Ne 31.08.2014 23:59

ČSSD zorganizovala již třetí ročník charitativní akce "Dětský den - Těšíme se na prázdniny"

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Konal se již třetí ročník odpoledne plného zábavy pro děti.

V neděli 22. června se v Obřanech konala již tradiční akce pro děti s názvem „Těšíme se na prázdniny“. Akce, pořádaná členy místní organizace ČSSD v Maloměřicích a Obřanech se konala již potřetí. Popřát dětem krásné prázdniny přišel místostarosta městské části Ing. Stanislav Dvořák spolu s kandidátkou ČSSD do podzimních voleb Mgr. Barborou Duchanovou a předsedkyní Sociálně demokratických žen Jindřiškou Maršovou.

Děti se výborně pobavily při lekcích kouzlení s klaunem Kukem, naučily se zábavné taneční kreace s tetou Ditou, zaskákaly si ve skákacích hradech, soutěžily o krásné ceny, občerstvily se limonádou a cukrovinkami. Troufám si tvrdit, že žádné z dětí neodcházelo s prázdnou díky vyhraným cenám, sladkostem a především balónkům, které potěšily děti všech věkových kategorií. V samotném závěru se děti mohly nechat zdarma vyfotografovat s klaunem Kukem.

Nic nás netěší víc než úsměv dětí a právě toto se stalo motem pořádající agentury PhDr. Vítězslava Černocha- www.agenturacernoch.cz, která věnuje celý honorář z této akce Fondu pro opuštěné a handicapované děti.

To, že akce byla velmi zdařilá, nebyl pocit jen organizátorů, ale i naprosté většiny dospělých, kteří na nedělní odpoledne plné zábavy doprovázeli svoje děti.

 Mgr. Barbora Duchanová, členka výboru MO ČSSD Brno - Maloměřice a Obřany