Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

ČSSD a komunální volby? 16 073 kandidátů přesně…

Út 02.09.2014 19:11

ČSSD v naší městské části se hlásí k odpovědnosti, kterou má za rozvoj obce. Chceme navázat na to dobré, co se nám v minulém volebním období povedlo, pokračovat v projektech, které mění tvář našeho města a zlepšují život lidí v něm žijících.

Sociální demokracie vysílá do komunálních voleb, 10. a 11. října celkem 16 073 kandidátů, patnáct z nich kandiduje v Obřanech a Maloměřicích.

Jsem rád, že držíme úspěšně nastavený trend z minulých let a stavíme do čela osobnosti, které se těší v jednotlivých městech a obcích značné oblibě,“ podotknul k tomu předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.  

Také ČSSD v Maloměřicích a Obřanech se přihlásila ke své zodpovědnosti za rozvoj naší městské části. Na první místo nominovala prvního místostarostu MČ Maloměřice a Obřany Ing. Stanislava Dvořáka, radní Mgr. Petr Vorel je na třetím místě kandidátky. Čelo kandidátní listiny doplňuje Mgr. Barbora Duchanová, která pro obec pracuje v kulturní komisi.

Úplný přehled kandidátky pro Maloměřice a Obřany přineseme v příštích dnech, stručný přehled kandidátů najdete zde:

http://www.cssdbrno-malomericeobrany.cz/cs/volby-2014/nasi-kandidati.