Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

Co nás čeká a nemine

Pá 19.12.2014 08:27

Co nás čeká a nemine

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Místostarosta městské části Maloměřice a Obřany přeje všem lidem dobré vůle mnoho štěstí a pracovních úspěchů v roce 2015

K Vánočním svátkům tak nějak patří, že člověk alespoň trochu přibrzdí v tom každodenním shonu a začne se více věnovat dětem, rodině, přátelům. Je to čas, kdy nejen bilancuje a třídí své předchozí zážitky, ale také přirozeně očekává, že už ten další rok bude tím lepším.

A jakým rokem bude tedy ten příští? Lepším samozřejmě. :-)

Tak především nebude rokem volebním, takže strany a hnutí v naší obci mohou směle přejít od fáze slibů k fázi realizace svých předvolebních nápadů. Čeká na nás spousta zajímavé práce, výzev a investic, které vylepší tvář Obřan i Maloměřic. Mládeži začne naplno sloužit fitness dráha u Maloměřického jezu, sportovci dostanou novou, víceúčelovou a především moderní halu. Rekonstrukce základní školy na Hamrech i mateřské školky na Cihelní se přehoupne do další etapy. Pokud to dobře půjde, budeme mít prostředky na to, abychom pokračovali v odkanalizování naší městské části, vylepšili radnici včetně rekonstrukce sálu. Stejně tak na nás nepočkají rozbité chodníky ani další investice do našich hřišť a parků. Ale ještě než se do toho všeho pustíme, čeká nás, jistě příjemné, prožití Vánoc - svátků klidu a pohody.

Přeji nám všem, aby v roce 2015 tmy a starostí ubývalo, zatímco světla a radosti v našich srdcích přibývalo.

ing. Stanislav Dvořák, místostarosta MČ Brno – Maloměřice a Obřany