Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Maloměřice a Obřany.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brno-Maloměřicích a Obřanech a kandidátech ČSSD za Brno-Maloměřice a Obřany.

 


 

Co je nového na radnici MČ Brno-Maloměřice

St 22.07.2015 09:23

Co je nového na radnici MČ Brno-Maloměřice

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Vedle práce na vybudování víceúčelového kulturního sálu v prostorách maloměřické radnice, prochází budova na Selské i dalšími, byť menšími změnami.

Naši radnici postupně opravujeme a zpříjemňujeme prostředí pro občany. Součástí těchto oprav byla i výměna vstupních dveří do úřadu na fotobuňku.  Jestliže přijdete v neúřední dny, například na podatelnu, bude Vám Úřad i tak k dispozici, jen bude třeba použít elektrického vrátného, umístěného vpravo ode dveří a ohlásit se. Rozmístění a dispozice jednotlivých odborů samozřejmě vycházejí ze stavební dispozice budovy, s tím holt už nic neuděláme. Přesto se snažíme uživatelský komfort pro lidi maximálně vylepšit. Část úřadu se proto v průběhu léta stěhovala z dvorní části třetího patra do druhého.

Půjdete-li tak třeba na odbor životního prostředí, majetkový odbor nebo finanční, ubyde Vám třetina schodů. A i to se počítá…

Ing. Stanislav Dvořák, místostarosta MČ Brno Maloměřice a Obřany